Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
55. Gavlovičovo Pruské , spomienkové slávnosti venované Hugolínovi Gavlovičovi, ktorý v Pruskom pôsobil a je tam aj pochovaný.
Fotogaléria
Názov podujatia
55. Gavlovičovo Pruské

Miesto konania / kraj
Ilava / Ilava

Termín konania
08.07.2022 - 10.07.2022

Popis projektu

55. Gavlovičovo Pruské , spomienkové slávnosti venované Hugolínovi Gavlovičovi, ktorý v Pruskom pôsobil a je tam aj pochovaný. 

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €