Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"Hráme sa, vzdelávame a tvoríme v múzeu"

Krátky opis
Cieľom bude v prvom rade rozvoj tvorivých zručností s hrnčiarom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Deň s... hnčiarstvom

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
14.07.2022

Popis projektu

Vzhľadom nato, že história regiónu Zemplína má bohatú remeselnícku tradíciu, tneto krát sa Zemplínske múzeum v Michalovciach zameralo na HRNČIARSTVO, kde sa ho budeme snažiť dať čo najviac do povedomia našim návštevníkom. Snahou je aby tradície nevymreli. 

Názov prímateľa
Zemplínske múzeum v Michalovciach

Celkový rozpočet:
7 800,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €