Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

CESTA REMESLA

Krátky opis
Odborná diskusia Ochutnávka medu a medoviny Výroba sviečok zo včelieho vosku Vytáčanie medu Včelie produkty Výroba krémov Presklený úľ so včelami
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesta medu

Miesto konania / kraj
Gelnica / Gelnica

Termín konania
09.07.2022

Popis projektu

Cesta medu  - radi predstavíme a prediskutujeme verejnosti -  tému - MED : práca, produkty , ukážky.

dňa : 9.7. 2022 - od 13.00 - 18. 00 hod.

MIESTO : Gelnica , Banícke múzeum 

Názov prímateľa
Mesto Gelnica

Celkový rozpočet:
3 800,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €