Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Iná krajina

Krátky opis
Zámerom projektu Iná krajina je posun v mojom doterajšom maliarskom výskume novým smerom, no zároveň pokračovanie v profesionálnej tvorivej činnosti. Ideové východiská projektu vychádzajú z témy premenlivosti krajiny, či už v dôsledku klimetických zmien, ale i zmien, ktoré nastávajú vplyvom nezmyselných bojov o moc a územie. Projekt Iná krajina je súčasťou skupinovej výstavy Organic Development v galérii DOT.
Fotogaléria
Názov podujatia
Organic Development

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
07.07.2022 - 07.08.2022

Popis projektu

Zámerom projektu Iná krajina je posun v mojom doterajšom maliarskom výskume novým smerom, no zároveň pokračovanie v profesionálnej tvorivej činnosti. Ideové východiská projektu vychádzajú z témy premenlivosti krajiny, či už v dôsledku klimetických zmien, ale i zmien, ktoré nastávajú vplyvom nezmyselných bojov o moc a územie.
Projekt Iná krajina je súčasťou skupinovej výstavy Organic Development v galérii DOT, ktorá bude mať vernisáž dňa 7. 7. o 18:00 v Jurkovičovej Teplárni. Kurátorkou výstavy je Jana Babušiaková.

Názov prímateľa
Patrícia Koyšová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 266,00 €