Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2022

Krátky opis
K pravej letnej atmoške patrí určite aj hudba. Sadneme si do parku pod lipy a necháme sa uniesť podmanivým zvukom HANDPANu. Nech sa páči, ďalšia ponuka kurzu v sérii podujatí STREETART PARK!
Fotogaléria
Názov podujatia
STREETART PARK: kurz hrania na handpan

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
09.07.2022

Popis projektu
Kurzom vás bude sprevádzať Handpan Škola Pan Sound:
Spojenie melódie a rytmu, Handpan a muzikoterapia:
-Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s nástrojom. Naučíme Vás základné rytmy, techniky a improvizovanie.
-Na kurze dostane každý účastník na započanie svoj handpan, a bude sprevádzaný lektorom. Ďalej po kurze v príp. záujmu bude možnosť prenájmu nástroja alebo aj kúpa.
-Vhodné aj pre hudobníkov aj pre ne-hudobníkov a všetky vekové kategórie od 12.rokov do 120.rokov
Vstupné: 3€
Vzhľadom na obmedzený počet nástrojov, je potrebné sa na kurz nahlásiť. Stačí nám napísať do správy FB Podivný barón.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €