Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom umenia Arteska sezóna 2022

Krátky opis
Štvrtkové koncerty, letné kino, tvorivé víkendy, workshopy a výstavy v Arteske aj v júli. Klubovňa ako miesto na hry, kvízy, čitanie a spoločné diskusie na témy životného prostredia, ale aj intolerancie. Komunitná záhrada pre všetkých. Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Júl v Arteske

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
01.07.2022 - 31.07.2022

Popis projektu

Aj v júli pokračujeme v pravidelných aj nepravidelných aktivitách v Arteske. A ako vždy, bude toho oveľa viac, ako je v programe, lebo Arteska je plná kreatívnych nápadov. Sledujte, bavte sa a užívajte si leto (napríklad aj u nás)

Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
24 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €