Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Edícia POIESIS (MilcakM, ReparSt)

Krátky opis
Vo vydavateľstve Fraktál, o. z., vyšli dve knižné novinky novozaloženej edície POIESIS: ► Marián Milčák: Selfie (výber z poézie) ► Stanislava Chrobáková Repar: Antigony, Ifigénie, Heleny a iné užitočné deje (výber z poézie)
Fotogaléria
Názov podujatia
Stanislava Chrobáková Repar: Antigony, Ifigénie, Heleny a iné užitočné deje (výber z poézie)

Miesto konania / kraj
Závod / Malacky

Termín konania
01.07.2021 - 30.06.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
7 820,00 €

Výška podpory:
6 600,00 €