Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
remeselné tvorivé dielne pre deti a mládež zamerané na výrobu šúpolienky, maľbu na sklo a technike makramé. Kde: Kultúrne stredisko Večierka v Šali
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesta k remeslu II.

Miesto konania / kraj
Šaľa / Šaľa

Termín konania
01.08.2022 - 03.08.2022

Popis projektu

Pozývame všetky deti a mládež na remeselné tvorivé dielne v dňoch 1.8. – 3.8. 2022 do Kultúrneho strediska Večierka v Šali. Venovať sa budeme výrobe šúpolienky, maľbe na sklo  a technike macramé. Každá dielňa bude obohatená o krátku prednášku z histórie remesla.

Bližšie info:  https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla

https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla">https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla

class="MsoNormal">

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €