Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XI. sezóna Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Maliarský plenér pre študentov Ateliéru obrazu Fakulty umení Technickej univerzity v Košiciach 25.6.-2.7.2022 pod vedením: Eva Moflárová, Oto Hudec
Fotogaléria
Názov podujatia
Maliarský plenér /vzdelávanie

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
26.06.2022 - 02.07.2022

Popis projektu

Maliarský týždňový pléner v Topoľčanoch študentov Ateliéru obrazu Fakulty umení Technickej univerzity v Košiciach pod vedením Evy Moflárovej, Ota Hudeca.

Zúčastnení autori: Júlia Ardamica, Maroš Bavoľár, Marianna Franková, Ľubomíra Horňáková, Rachel Jutková, Nancy Lacová, Martina Mosejová, Eva Vaňová

Výstup z maliarského plenéru bude otvorenie výstavy

1.7.2022 18:00

Nástupište 1-12, podchod AS Topoľčany
Názov: Won´t you come out to play
Ateliér obrazu FUTU KENázov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
41 200,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €