Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Juraj Meliš – Medzi ideou a realizáciou

Krátky opis
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch Vás pozýva na vernisáž výstavy JURAJ MELIŠ - Medzi ideou a realizáciou, dňa 30. júna 2022 o 17.00 hod. Výstavu otvorí Helena Markusková, kurátorka výstavy. Výstava potrvá do 27. augusta 2022. Otvorené: utorok - piatok 8.00 - 17.00 h., sobota 9.00 - 13.00 h.
Fotogaléria
Názov podujatia
JURAJ MELIŠ - Medzi ideou a realizáciou

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
30.06.2022 - 27.08.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch

Celkový rozpočet:
2 666,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €