Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Po stopách astronómie

Krátky opis
Workshop zameraný na pozorovanie meteorického roja Perzeidy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Obloha nad nami

Miesto konania / kraj
Roztoky / Svidník

Termín konania
08.08.2022 - 11.08.2022

Popis projektu

"Obloha nad nami" je workshop z oblasti astronómie zameraný na pozorovanie meteorov. Účastníci sa oboznámia s celým priebehom pozorovania od prípravnej fázy až po samotné pozorovanie a následne vyhodnotenie nameraných dát. 

Názov prímateľa
Hvezdáreň a planetárium v Prešove

Celkový rozpočet:
2 502,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €