Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2022

Krátky opis
Klub nezávislých spisovateľov v projekte Literárna dielňa KNS 2022 predstaví literárnu tvorbu autorov ich rôznym pohľadom na rovnakú tému. Druhým podujatím v poradí bude poeticko hudobný večer na tému slam poetry - Slam poetry, vitaj v Klube. Predstavia sa autori slam poetry scény v dialógu s "klasickou" poéziou. Večer je sprevádzaný hudbou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slam poetry, vitaj v Klube

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
22.06.2022

Popis projektu

Klub nezávislých spisovateľov v projekte Literárna dielňa KNS 2022 predstaví literárnu tvorbu autorov ich rôznym pohľadom na rovnakú tému.

Druhým podujatím v poradí bude poeticko hudobný večer na tému slam poetry - "Slam poetry, vitaj v Klube". Predstavia sa autori slam poetry scény v dialógu s "klasickou" poéziou. Večer je sprevádzaný hudbou.

názov podujatia: Slam poetry, vitaj v Klube

úvodná reflexia a moderovanie: Tomáš Straka

autorky: Viktória Citráková, Adela Hrdličková, Judita Kaššovicová
hudobný hosť: Miloš Železňák
dátum a čas: 22. júna, 19.00 hod.
miesto: ADRIANA kaviareň, Bajkalská 19/B Bratislava-Ružinov
Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 100,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €