Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2022

Krátky opis
Odborný seminár zameraný na výtvarné vzdelanie pod vedením prof. PaedDr. Jaroslava Uhela ArtD. v Základnej škole s Materskou školou v Oščadnici.
Fotogaléria
Názov podujatia
Naše Kysuce 2022 - Na palete

Miesto konania / kraj
Oščadnica / Čadca

Termín konania
14.06.2022

Popis projektu

Odborný seminár zameraný na výtvarné vzdelanie pod vedením prof. PaedDr. Jaroslava Uhela ArtD. z Liptovského Mikuláša.

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €