Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Marián Milčák: Provinčné básne; Rudolf Jurolek: Bukolika; Jana Bodnárová: Kozmický prach; Erik Markovič: Coniuctio Animae In Caelestis; Anna Ondrejková: Príbeh (ja) na mladom snehu; Ivan Štrpka: Hermovská chôdza

Krátky opis
Uvedenie básnickej zbierky spojené s autorským čítaním. Galéria mesta Levoča o 19.00 hodine.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ivan Štrpka - Hermovská chôdza

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
12.06.2022

Popis projektu

Uvedenie básnickej zbierky  Hermovská chôdza spojené s autorským čítaním Ivana Štrpku. Hostia: Koloman Kertész Bagala, Vlado Janček. Hudobní hostia: Gregor Chalupecký a Jakub Milčák. Uvádza: Peter Milčák. Podujatie je organizované v spolupráci s Knižnicou Jána Henkela v Levoči.

Názov prímateľa
Modrý Peter

Celkový rozpočet:
28 136,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €