Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
Workshop tvorivého písania s Mgr. Evou Parilákovou, PhD. Študenti strednej školy si prostredníctvom jazykových hier, písania krátkych textíkov, surrealistických aj realistických, poézie aj prózy, dialógov aj monológov vyskúšajú rozvinúť svoju fantáziu a tvorivosť
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA - workshop kreatívneho písania

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
14.06.2022

Popis projektu

14.6.2022 o 10.00 – Workshop tvorivého písania s Mgr. Evou Parilákovou, PhD.


            Študenti strednej školy si prostredníctvom jazykových hier, písania krátkych textíkov, surrealistických aj realistických, poézie aj prózy, dialógov aj monológov vyskúšajú rozvinúť svoju fantáziu a tvorivosť. 

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €