Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty ku koreňom, 2. ročník

Krátky opis
Témou tretej tvorivej dielne projektu Návraty ku koreňom 2 bude KERAMIKA. Priamo nazrieme do dielne hrnčiarky a keramikárky Danky Bakšovej a vyskúšame si prácu s hlinou na hrnčiarskom kruhu i bez neho. Všetkých záujemcov pozývame v sobotu 11. alebo v nedeľu 12. 6. 2022 v čase od 9.00 do 13.00 hod. na tvorivú dielňu do Hrnčiarskych Zalužian.
Fotogaléria
Názov podujatia
KERAMIKA na hrnčiarskom kruhu i bez neho

Miesto konania / kraj
Hrnčiarske Zalužany / Poltár

Termín konania
11.06.2022 - 12.06.2022

Popis projektu

Témou tretej tvorivej dielne projektu Návraty ku koreňom 2 bude KERAMIKA. Priamo nazrieme do dielne hrnčiarky a keramikárky Danky Bakšovej a vyskúšame si prácu s hlinou na hrnčiarskom kruhu i bez neho. Z jedného dopoludnia sa pre veľký záujem stali dve. Všetky prihlásené osôbky pozývame v sobotu 11. alebo v  nedeľu 12. 6. 2022 v čase od 9.00 do 13.00 hod. na tvorivú dielňu do Hrnčiarskych Zalužian. Poplatok 5€ zaplatíte priamo na mieste. Materiál a malé občerstvenie je v cene. Rozdelenie do skupín je vopred dohodnuté. Oba termíny sú plne obsadené. Ďakujeme za pochopenie.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
Občianske združenie OXYMORON

Celkový rozpočet:
4 350,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €