Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
UMENIE PRE KAŽDÉHO – ČAROVNÝ SVET ILUSTRÁCIÍ výtvarný workshop pre deti, mládež a dospelých neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na ilustráciu príbehu lektorky: Mgr. Petra Baďová, PhD., Anna Sedláková
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – ČAROVNÝ SVET ILUSTRÁCIÍ

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
07.07.2022

Popis projektu

Príďte si do Krajského osvetového strediska v Nitre zažiť interaktívnu prednášku a oboznámiť sa s tvorbou niektorých slovenských ilustrátorov a ilustrátoriek kníh pre deti, priblížime si proces vzniku ilustrácií príbehu a vyskúšame si techniky monotypie, frotáže a koláže.

Kombináciou týchto techník vytvoríme ilustrácie známeho príbehu.  Práca v zmiešanej skupine,  deti, mládež a dospelí nám prinesie veľa zábavy, vzájomnej inšpirácie a motivácie. 

Viac info na www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

class="MsoNormal"> 

www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €