Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V rámci projektu Autorský večer s... vás srdečne pozývame na besedu so slovenskou spisovateľkou Janou Beňovou. Autorkin román Plán odprevádzania (Café Hyena) získal v roku 2012 Cenu Európskej únie za literatúru. Poslednými vydanými knihami sú zbierka poviedok Vandala a kniha o bratislavských uliciach Flanérova košeľa.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Janou Beňovou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
28.06.2022

Popis projektu

Srdečne vás pozývame na besedu so slovenskou spisovateľkou Janou Beňovou, ktorá sa uskutoční v utorok, 28. júna o 18.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €