Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
Jednému z osamelých bežcov vyšla na jar vo vydavateľstve Modrý Peter nová básnická zbierka s názvom Hermovská chôdza. Srdečne vás pozývame na rozhovor o tvorbe s básnikom Ivanom Štrpkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Ivanom Štrpkom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
12.06.2022

Popis projektu

Srdečne Vás pozývame na besedu so spisovateľom Ivanom Štrpkom, ktorá sa uskutoční v nedeľu, 12. júna o 19.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €