Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítanie v mysli režiséra (Romana Poláka)

Krátky opis
Prezentácia monografie D. Inšitorisovej Čítanie v mysli režiséra (Romana Poláka)
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia monografie Dagmar Inštitorisovej Čítanie v mysli režiséra (Romana Poláka)

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.03.2021 - 28.02.2022

Popis projektu

Pozývame Vás na prezentáciu monografie D. Inšitorisovej Čítanie v mysli režiséra (Romana Poláka), ktorá mapuje celú doterajšiu tvorbu jedného z našich najvýznamnejších divadelnom režisérovi. Knihu do života uvedú Miriam Kičiňová a Jozef Ciller a hosťami moderátora podujatia Petra Janků budú Marta Sládečková a Boris Farkaš a Daniel Majling. Prezentácia sa uskutoční v pondelok 6. júna 2022 o 17.00 hod. vo V-klube, Národné osvetové centrum, nám. SNP č. 12, Bratislava.

Názov prímateľa
V//art

Celkový rozpočet:
7 550,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €