Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2022

Krátky opis
A je to tu! Leto pred dverami a to je ten pravý čas chytiť foťák alebo mobil do ruky a zaznamenať ten správny okamih.
Fotogaléria
Názov podujatia
STREETAR PARK: foto triky

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
04.06.2022

Popis projektu
Je tu pre vás mini školenie fotenia so šikovnou fotografkou Barborou Halmešovou:
Fotím viac ako 9 rokov a umenie komponujem do každej zložky žitia. Od dokumentárneho žánru fotografie sa presúvam do abstraktných kompozícii. Využívajúc analógový film zachytávam každodenné potešujúce detaily no aj hudobné koncerty, preplnené pocitmi.
Instagram: @barhalka
Vstupné: 3€
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €