Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2021-2022

Krátky opis
Interaktívne čítanie na motívy knihy Hany Lasicovej: Pupo a Fazuľka pre deti vo veku od 6 - 10 rokov
Fotogaléria
Názov podujatia
Pupo a Fazuľka

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
07.06.2022

Popis projektu

Srdečne pozývame na reprízu interaktívneho čítania Pupo a  Fazuľka.

Čas: 7.6. o 10:00

Miesto: MŠ Detvianska 46 Piešťany 


O PROJEKTE:

Pupo a Fazuľka sú deti ako každé iné. Hrávajú sa spolu na ihrisku, ich rodičia sa navzájom poznajú. Fazuľka sa ničoho nebojí a rada sa hráva sama, na rozdiel od Pupa, ktorý sa rád hrá s inými deťmi a nových vecí sa trošku bojí. Má strach, že ich nezvládne.

Ako si navzájom pomôžu v zložitých situáciách hravými spôsobmi, to uvidíte v dramatizovanom čítaní Pupo a Fazuľka.


TVORIVÝ TÍM:

réžia a dramaturgia: Lucia Janovová, Róbert Máťuš
účinkujú: Lucia Janovová a Róbert Máťuš
režijno-dramaturgická spolupráca: Juraj Bako
výtvarná spolupráca: Júlia Jurinová


www.divadlofi.comhttp://www.divadlofi.com/">www.divadlofi.com style="font-size: 12px;">Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
14 110,00 €

Výška podpory:
12 900,00 €