Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Yarmat 2021-22

Krátky opis
Tvorivé pobyty umelcov sa uskutočnili v júli, auguste a septembri 2021.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rezidencie

Miesto konania / kraj
Dolné Orešany / Trnava

Termín konania
01.07.2021 - 30.09.2022

Popis projektu

Tvorivé pobyty v rezidenčním centre realizovali Teatro Tatro pro príprave inscenácie Kabaret, divadlo Nude pri príprave inscenácie Roľa, Júlia Kozáková so zoskupením O Gadže Bašaven a Libušou Bachratou skúšali na nový koncertný program s tanečnými prvkami. 

Názov prímateľa
Divadlo YARMAT

Celkový rozpočet:
18 000,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €