Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Časopis Fraktál (2022)

Krátky opis
Prvé číslo časopisu FRAKTÁL je tu s nami už od februára. Nezabudnite - a zaraďte spiatočku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fraktál 2022/1

Miesto konania / kraj
Závod / Malacky

Termín konania
01.01.2022 - 31.03.2022

Popis projektu

Dozviete sa, okrem iného, o "dobe covidovej" (ale iným perom), slovenskom Babylone, krajine matiek Slávky Liptákovej, dvadsiatich piatich vianočných pozdravoch v detskej literatúre či Hochholczerovej "chúťkach". Na literárnej mape navštívime Fínsko, Česko alebo Chorvátsko, v Bonuse sa po čase stretneme s Petrom Darovcom, do poézie nás uvedie Dana Podracká. Zblízka sa prizrieme nálezom Zdeňka Doskočila o Ladislavovi Novomeskom - a veru, v jeho prípade "je toho docela dost na jeden lidský život". Príjemné čítanie!

Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
45 350,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €