Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIALÓGY S ČIPKOU – celoslovenský workshop paličkovanej čipky

Krátky opis
Trojdňový workshop v Trenčíne je príležitosťou na vzdelávanie odborného publika aktívne tvoriacich čipkárok/čipkárov z celého Slovenska. Poskytne priestor na ich tvorbu, rozvoj talentu, získanie nových poznatkov, vedomostí a remeselnej zručnosti v oblasti paličkovanej čipky s akcentom na nosnú tému projektu, ktorou je zachovanie tradičných regionálnych prvkov paličkovanej čipky v súčasnom kontexte.
Fotogaléria
Názov podujatia
DIALÓGY S ČIPKOU – celoslovenský workshop paličkovanej čipky

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
17.06.2022 - 19.06.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €