Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Projekt na podporu čítania
Fotogaléria
Názov podujatia
FELIBER POETRY - Laco Teren Keramika

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
04.06.2022 - 31.05.2022

Popis projektu

V rámci festivalu poézie uvedieme výstavu popredného slovenského výtvarníka a tiež ilustrátora Laca Terena.

Výstava keramiky, ktorá je vypaľovaná v modranských keramických peciach, si návštevníci festivalu budú môcť pozrieť od 4. júna 10.00 v krásnom prostredí SNM - Múzeum Ľ Štúra, Múzeum keramickej plastiky na Kukučínovej 15 v Modre.

Vernisáž výstavy 4. júna 2022 o 10.00 je spojená s brunchom a hudobným vystúpením.


Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €