Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2022 - 19. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Literárne lekcie na podporu čítania detí mladšieho školského veku
Fotogaléria
Názov podujatia
Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade

Miesto konania / kraj
Jarovnice / Sabinov

Termín konania
09.06.2022

Popis projektu

Nadčasové témy Osmijankových rozprávok Kristy Bendovej ponúkajú deťom reflektovať svoje vzťahy a emócie. Krista Bendová ich podáva bez mentorstva a s charakteristickým humorom odľahčujúcim ľudské slabosti. Deti spoznajú jej životopis, aj Osmijankov životopis a rodostrom. Zoznámia sa s ilustrátormi Osmijankových rozprávok. Podujatie je spojené s výstavou kníh.


Lekcie v Osmijankovej literárnej záhrade podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 800,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €