Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Virvar - Dni bábkového divadla a hier pre rodiny

Krátky opis
Prvý júnový týždeň už neodmysliteľne patrí festivalu Dni bábkového divadla a hier pre rodiny VIRVAR. Už po desiaty krát sa stretávajú v Košiciach tvoriví ľudia, tvorivé tímy s kreatívnymi nápadmi, ktoré majú umenie takpovediac v krvi a ktorí vždy potešia a rozveselia divákov a návštevníkov nášho festivalu a mesta Košice.
Fotogaléria
Názov podujatia
festival Virvar - Dni bábkového divadla a hier pre rodiny

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
02.06.2022 - 05.06.2022

Popis projektu

Prvý júnový týždeň už neodmysliteľne patrí festivalu Dni bábkového divadla a hier pre rodiny VIRVAR. Už po desiaty krát sa stretávajú v Košiciach tvoriví ľudia, tvorivé tímy s kreatívnymi nápadmi, ktoré majú umenie takpovediac v krvi a ktorí vždy potešia a rozveselia divákov a návštevníkov nášho festivalu a mesta Košice. Diváci uvidia predstavenia bábkových divadiel z Bratislavy, Nitry, Banskej Bystrice, Žiliny, Trnavy. Zo zahraničia privítame skvelé divadlá z Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy i z ďalekého Izraela.

Názov prímateľa
Občianske združenie pri Bábkovom divadle v Košiciach

Celkový rozpočet:
77 500,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €