Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepni na Revúcu

Krátky opis
Komunitná akcia, na ktorej dostanú nepotrebné veci druhú šancu
Fotogaléria
Názov podujatia
Blší trh v Tržnici

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
12.06.2022

Popis projektu

Komunitná akcia, na ktorej sa dajú nepotrebné veci alebo veci vyrobené doma predať za symbolickú cenu, vymeniť alebo darovať (knihy, dekoračné a úžitkové predmety z domácnosti, oblečenie a pod.). Na podujatí o 11:30 vystúpia miestne folklórne súbory Lykovec a Lykovček. Od 09:30 do 13:00 povedie lektor workshop v skladaní origami z papiera vo farbách projektu Prepni na Revúcu.

Názov prímateľa
Mesto Revúca

Celkový rozpočet:
311 910,00 €

Výška podpory:
237 618,00 €