Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Moje nie zlu - krajská súťaž v tvorbe komiksových príbehov, 18. ročník

Krátky opis
Cieľom projektu je rozvíjať a podporiť autorskú tvorbu komiksových príbehov u mladých autorov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Moje nie zlu

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
02.06.2022

Popis projektu

Cieľom projektu je rozvíjať a podporiť autorskú tvorbu komiksových príbehov u mladých autorov. Rozvíjať literárne a výtvarné cítenie detí, upriamiť pozornosť na pozitívne hodnoty života aj prostredníctvom prenosu kladných hrdinov slovenskej histórie do komiksového príbehu, využiť komiks ako médium, ktoré dokáže sprostredkovať rôzne posolstvá detí, formovať ich postoje, rozvíjať fantáziu, komunikačné schopnosti, dať priestor individuálnej i tímovej tvorbe detí prostredníctvom jednotlivých zložiek komiksu.

Názov prímateľa
Divadlo Jonáša Záborského

Celkový rozpočet:
1 750,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €