Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
7. 6. 2022 UMENIE PRE KAŽDÉHO – VESMÍRNE (HI)STORKY - OD ANALÓGU PO DIGITÁL foto-filmový workshop pre začínajúcich i pokročilých amatérskych filmárov - pre pozemských mimozemšťanov od 10 do 100 rokov kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektor: Mgr. Janka Mináriková, ArtD.
Fotogaléria
Názov podujatia
7. 6. 2022 UMENIE PRE KAŽDÉHO – VESMÍRNE (HI)STORKY - OD ANALÓGU PO DIGITÁL

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
07.06.2022

Popis projektu

Príďte sa do Krajského osvetového strediska v Nitre viac dozvedieť a  naučiť aké sú základné princípy z oblasti filmovania. Vyskúšate si prácu filmára, vytvoríme analógovú fotografiu aj bez fotokomory, vymyslíme príbeh a prenesieme ho do počítača alebo vášho mobilu, postriháme,  ozvučíme a každý odíde s krátkym filmom - vlastnou vesmírnou (hi)storkou

 

 

Viac info na http://www.kosnr.sk">www.kosnr.skhttp://www.kosnr.sk class="MsoNormal">http://www.kosnr.sk class="MsoNormal">

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €