Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Húsenička Evička

Krátky opis
Inscenácia pre deti od 2 rokov, ktorej ústrednou témou sú emócie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Húsenička, malé stvorenie - veľké pocity

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
29.05.2022

Popis projektu

Nonverbálna inscenácia o malej rozkošnej húsenici, stratenej v džungli svojich pocitov. Príbeh húseničky zachytávajúci momenty jej života od narodenia.  Jej žasnutia z vlastnej existencie, žasnutia nad vlastným telom i žasnutia nad svetom navôkol.  Po prvý raz zažije hlad, radosť, túžbu po lietaní i smútok z nenaplneného sna. Vyvrcholením je jej prerod na motýľa. Húsenica pochopí, že naozaj dokáže lietať. Že je a vždy bola nádherným jedinečným stvorením.

 

Názov prímateľa
DIVADLO POD BALKÓNOM

Celkový rozpočet:
6 106,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €