Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dôverujeme umeniu (sezóna AND 2021/22)

Krátky opis
Aktivity a reprízy nezávislého divadla v sezóne 2021/2022: ANTIDEPRESÁRIUM – vizuálno-performantívny happening, reprízy WELCOME TO STUPIDITY – sad street show, CULTURE SI TY! – praktický seminár k Mestu kultúry, reprízy BOHOROVNÍ – bar kabaret noir.
Fotogaléria
Názov podujatia
BOHOROVNÍ (bar kabaret noir)

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
17.06.2022 - 18.06.2022

Popis projektu

Reprízy BOHOROVNÍ (bar kabaret noir)

– v piatok 17. júna o 20.00 v KKC Kláštor v Rožňave

    https://fb.me/e/1LBEYhzCv" target="_blank">https://fb.me/e/1LBEYhzCv">https://fb.me/e/1LBEYhzCv

– v sobotu 18. júna 2022 o 19.00  v Synagóge Status Quo ante v Šahách

   https://fb.me/e/1LBEYhzCv" target="_blank">https://fb.me/e/1LBEYhzCv">https://fb.me/e/1LBEYhzCv

Názov prímateľa
Ansámbel nepravidelného divadla n.o.

Celkový rozpočet:
8 200,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €