Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Belopotockého Mikuláš 2022 - celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých

Krátky opis
Celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých.
Fotogaléria
Názov podujatia
Belopotockého Mikuláš 2022 - celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
09.06.2022 - 12.06.2022

Popis projektu
47. ročník BELOPOTOCKÉHO MIKULÁŠ -  celoslovenská prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých. Z rôznych kútov Slovenska pricestujú divadelné súbory, aby sa stretli na celoštátnej konfrontačnej súťaži v meste Liptovský Mikuláš. Javiská mestského Domu kultúry a Kultúrneho domu v Palúdzke budú počas štyroch dní v termíne 9. – 12. júna 2022 domovom ochotníkov od Michaloviec až po Trnavu, od Bardejova po Levice, od Spišskej Novej Vsi a Spišskej Starej Vsi až po Púchov ... cez Námestovo a Hubovú a Ružomberok až po Liptovský Mikuláš. 13 divadelných súborov bude súťažiť v dvoch prúdoch: tradičného a súčasného divadla.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, spolufinancovaný Žilinským samosprávnym krajom, s finančnou podporou Národného osvetového centra a mesta Liptovský Mikuláš.


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
28 350,00 €

Výška podpory:
22 500,00 €