Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepni na Revúcu

Krátky opis
Revúcky majáles „ako by ho majálesovali starí Revúšäni"
Fotogaléria
Názov podujatia
Majáles - veselo v Revúci

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
03.06.2022

Popis projektu

Vrátime čas a pripomenieme si tradície, ako sa zabávali pred 160. rokmi v dobách Prvého slovenského gymnázia nielen študenti, ale aj obyvatelia Revúcej a Gemera.

Názov prímateľa
Mesto Revúca

Celkový rozpočet:
300 000,00 €

Výška podpory:
237 618,00 €