Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajská postupová súťažná prehliadka detského hudobného folklóru

Krátky opis
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vás pozýva na krajské kolo postupovej súťaže a prehliadky hudobného folklóru detí My sme malí muzikanti. Súťaž sa uskutoční 28. apríla 2018 od 12:00 h v Dome kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
My sme malí muzikanti

Miesto konania / kraj
Zemianske Kostoľany / Prievidza

Termín konania
01.01.2018 - 31.08.2018

Popis projektu

My sme malí muzikanti

Krajská postupová súťaž a prehliadka hudobného folklóru detí

  

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vás pozýva na krajské kolo postupovej súťaže a prehliadky hudobného folklóru detí My sme malí muzikanti. Súťaž sa uskutoční 28. apríla 2018 od 12:00 h v Dome kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch.  

Súťažiť budú detské ľudové hudby, sólisti speváci, spevácke duá, detské spevácke skupiny a sólisti inštrumentalisti z trenčianskeho kraja. Víťazi jednotlivých kategórii postúpia na celoštátne kolo súťaže Vidiečanova Habovka 2018. Výkony bude hodnotiť odborná porota v zložení: Andrea Jágerová (predsedníčka poroty), Miroslava Zaujcová, Juraj Dufek, Marián Járek a Roman Bienik.

Príďte podporiť mladé talenty a stráviť príjemné chvíle s ľudovou hudbou.
 

Hlavný partner podujatia je Fond na podporu umenia. Súťaž z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 200,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €