Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením - Výtvarné a remeselné kreácie

Krátky opis
Séria výtvarných workshopov pod vedením odborných lektorov
Fotogaléria
Názov podujatia
Vzdelávame umením - Výtvarné a remeselné kreácie - Krabička na drobnosti

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
17.05.2022

Popis projektu

Séria výtvarných workshopov pod vedením odborných lektorov. Dnes budeme na krabičku z tvrdého kartónu nanášať farby v dvoch vrstvách podľa zvolených obrázkov a motívov, aby sa im čo najviac priblížila. Obrázky prispôsobíme rozmerom veka krabičky a vytlačíme. Následne ich namočíme vo vode, jemne vysušíme a transparentným lepidlom prilepíme na veko, a opäť prejdeme lepidlom. Aj farbu aj lepidlo budeme zasúšať fénom kvôli efektívnosti práce. Po týchto úkonoch krabičku zalakujeme a zasušíme. Nakoniec ju dozdobíme stuhou a farebnými fixkami. 

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
20 000,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €