Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
fotografický workshop pre mladých začínajúcich amatérskych fotografov zameraný na objasnenie základných princípov fotografovania kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektor: Mgr. Peter Rafaj
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – – PRÁCA SO SVETLOM A KOMPOZÍCIA

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
09.06.2022

Popis projektu

Príďte sa do Krajského osvetového strediska v Nitre viac dozvedieť a  naučiť aké sú základné princípy kompozície, ako pracujú profesionálni fotografi v štúdiu so svetlami. Vyskúšate si prácu profesionálneho fotografa na vlastnej koži a získate mnoho ďalších užitočných rád z oblasti fotografovania.

 

 Viac info na http://www.kosnr.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.kosnr.sk

 

http://www.kosnr.sk/"

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €