Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
UMENIE PRE KAŽDÉHO – VOĽNÁ MAĽBA V DUCHU SÚČASNEJ EXPRESIONISTICKEJ TVORBY výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na voľnú maľbu v duchu súčasnej expresionistickej tvorby a na hľadanie vlastnej výpovede kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektor: Mgr. Ján Huňady, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – VOĽNÁ MAĽBA V DUCHU SÚČASNEJ EXPRESIONISTICKEJ TVORBY

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.06.2022

Popis projektu

Príďte si do Krajského osvetového strediska v Nitre vyskúšať voľnú maľbu. Prostredníctvom interaktívnej prednášky sa dozviete  viac o  maľbe ako fenoméne tvorivej výpovede, o tom ako je maľba  rovnocenným  nástrojom maliara, podobne  ako pero básnika či nástroj hudobného virtuóza. Maľbou sa  vyjadríme k poetike dnešných dní, tvorivosť farbou bude vyjadrením vlastných pocitov a na plátno budeme odovzdávať svoje myšlienky...

Lektor zároveň na workshope poskytne praktické rady a  individuálne konzultácie.

 

Viac info na www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

class="MsoNormal"> 

www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €