Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Projekt Vzdelávame umením - workshopy tvorivej dramatiky a inscenovaného čítania pre deti zo základných škôl.
Fotogaléria
Názov podujatia
Na ceste k divadlu a knihe

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
12.05.2022 - 13.05.2022

Popis projektu

Projekt vzdelávame umením zahrňuje aj workshopy tvorivej dramatiky a inscenovaného čítania pre deti zo základných škôl v okrese Levice pod vedením odborných lektoriek Elišky a Judity Sadílekových. Ide o štyri workshopy . priblížime literatúru prostriedkami tvorivej dramatiky a inscenovaného čítania, rostrd. tvorivých hier priblížime deťom literárne dielo, prebudíme v nich chuť čítať a poslúžia aj ako základ pre tvorbu divadelného predstavenia.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
20 000,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €