Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadlo nás baví aj baví

Krátky opis
Uvedenie divadelného tvaru v rámci projektu Divadlo nás baví aj baví
Fotogaléria
Názov podujatia
Monštrá na úteku

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
18.05.2022

Popis projektu

Uvedenie divadelného tvaru, ktorý vznikol na základe viacerých príbehov účastníkov divadelného projektu Divadlo nás baví aj baví, je o tom , že počas magickej noci si treba dávať pozor na to, čo si želáme, pretože aj tie najzvláštnejšie želania sa môžu vyplniť.

Názov prímateľa
DIVADLO POD BALKÓNOM

Celkový rozpočet:
1 582,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €