Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2022 • 26. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja Vás pozýva na výstavu z 26. ročníka krajského kola celoslovenskej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2022. Odborný seminár k výstave sa začne v Dubnickom múzeu v Dubnici nad Váhom o 15.30 h. Vernisáž výstavy o 17.00 h.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2022 – 26. ročník postupovej súťaže neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Miesto konania / kraj
Dubnica nad Váhom / Ilava

Termín konania
20.05.2022 - 26.06.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
2 050,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €