Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2021-2022

Krátky opis
"Už je ráno, šepká kvet Pred nami je lúka - svet..."´ bábková inscenácia pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov
Fotogaléria
Názov podujatia
Lúka

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
23.05.2022

Popis projektu

Srdečné pozývame na reprízu bábkovej inscenácie Lúka pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov

MIESTO: Mestská knižnica mesta Piešťany (Školská 19, 921 01 Piešťany)
DÁTUM: 23.5.2022
ČAS: 10:00

O PROJEKTE:
Bábková inscenácia Lúka zachytáva život jedného motýľa od vajíčka až po dospelého jedinca. V každom vývinovom štádiu kladieme dôraz na rozvoj špecifických zručností u detí. Pri vajíčku sa venujeme rozpoznávaniu tvarov – guľaté, veľké a malé...
V druhej fáze, húsenica spozná na lúke bylinky. Tu pracujeme s vôňami jednotlivých rastlín a rozvíjame tak pozitívne pamäťové stopy, ako aj základnú slovnú zásobu.
Keď sa húsenica zakuklí, spoločne deti spoznajú rozdiely medzi jednotlivými textilnými materiálmi – mäkké a tvrdé, hladké a drsné...
Vo fáze motýľa sa zopakujú všetky podnety z predošlých vývinových fáz, aby sa deťom upevnili novo nadobudnuté haptické skúsenosti.

Účinkujú: Lucia Janovová, Róbert Máťuš

http://www.divadlofi.com/" style="pointer-events: none;">www.divadlofi.com

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
14 110,00 €

Výška podpory:
12 900,00 €