Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania IV- Ako nestratiť detského čitateľa v rýchlo meniacom sa svete?

Krátky opis
Workshop s ekologickými témami učí deti ako všetci môžeme prispieť k ochrane životného prostredia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Strom, ktorý ukrýva všetko

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
11.05.2022

Popis projektu

Strom alebo košatý príbeh o strašne zlom Blöegloekovi a princeznej, ktorá mala všetko je kniha slovenskej spisovateľky Alexandry Salmely. Slovo košatý znamená bohato rozkonárený, rozvetvený. Veru taký je tento príbeh, má veľa konárov, konárikov, vetvičiek, ktoré tvoria krásnu korunu – korunu príbehu o nás všetkých v našom svete. Bábkové predstavenie na motívy knihy a celý workshop privedie deti a dospelých k zamysleniu sa nad tým, čo znamená mať všetko a či potrebujeme naozaj všetko...

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
12 000,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €