Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tajné písmo

Krátky opis
Tajné písmo bude dobrodružný román z čias Veľkomoravskej ríše.
Fotogaléria
Názov podujatia
Špeciálna hodina - KRUH

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
16.05.2018

Popis projektu

V Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi budem na dvoch besedách s deťmi prezentovať svoju tvorbu. Okrem iných diel im porozprávam aj o pripravovanej knihe Tajné písmo a prečítam im z úvodných kapitol krátke úryvky.

Dielo Tajné písmo si kladie za cieľ priblížiť deťom vhodným spôsobom život našich predkov po príchode Konštantína a Metoda na Veľkú Moravu, a takisto aj prvé písmo Slovanov, ktoré poznáme pod názvom hlaholika.

Názov prímateľa
Roman Brat

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 560,00 €