Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2021

Krátky opis
Filmársky worshop "Základy spracovania filmu - strih videa" je určený pre dospelých, úplných začiatočníkov, ktorí sa budú učiť spracovať natočený materiál v programe davinci resolve.
Fotogaléria
Názov podujatia
Základy spracovania filmu - Strih videa

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
19.05.2022

Popis projektu

Filmársky workshop "Základy spracovania filmu - Strih videa" pre začiatočníkov pod vedením lektora Petra Kotrhu sa uskutoční vo štvrtok 19. mája 2022 v Dome kultúry v Čadci. Účastníci sa naučia vystavať dramaturgiu, pracovať s natočeným materiálom. Nadobudnú základy, ktoré poslúžia na vystavanie akéhokoľvek filmu, ktorý sa rozhodnú v budúcnosti spracovať. Workshop je určený pre dospelých - úplných začiatočníkov - napr. pre rodičov, učiteľov...

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
7 800,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €