Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2022

Krátky opis
Májový program je tu!
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
03.05.2022 - 31.05.2022

Popis projektu

Májový program je tu! Začíname Kvízomoľom, ktorý si zopakujeme hneď dvakrát. Nasleduje koncert elektrickej hudby -FVLRCVM. Na svojom celoslovenskom turné sa u nás zastaví aj skupina Billy Barman. A trojicu koncertov uzatvorí Juraj Griglák and Company. Zabaviť sa príďte na stand-up Filipa Tellera. A pokiaľ si kladiete otázku, čo je to divadlo?, odpovie vám na ňu Dogma Divadlo v inscenácii – TO JE DIVADLO! Workshop manažmentu umenia sa bude venovať novinkám v kultúrne politike Slovenska. A diskusia Hory Doly dvoch unavených rodičov jedného neunaviteľného dieťaťa vás zavedie k eko-projektu na Island. Tešíme sa na vás!

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €