Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2022

Krátky opis
Pozývame vás na štvrtý ročník Festivalu poézie v Župnom dome (ŽD) v Púchove. Hosťami štvrtého ročníka festivalu poézie s príznačnou témou dnešných dní Namierené na človeka budú poetka Mila Haugova a básnik a prekladateľ ukrajinského pôvodu Valerij Kupko. Súčasťou podujatia bude aj koncert vokálnej skupiny Neha!.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival poézie: namierené na človeka

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
28.05.2022

Popis projektu
PROGRAM:
28. 5. 2022 (sobota, čitáreň ŽD):
18:00 Valerij Kupko a Mila Haugová / Beseda a čítačka autorskej poézie
20:00 Koncert vokálnej skupiny Neha!
VSTUPNÉ: 5€
Podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €