Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2022

Krátky opis
Po spoluprácach, v ktorých sa Jakub Ursiny venuje odkazu svojho otca Deža Ursinyho (koncertuje s projektom Kubo Ursiny & Provisorium, neskôr s muzikálovým projektom z otcovej dielne P+L v spolupráci s Dorotou Nvotovou a triom Talent Transport a pod.), prichádza s vlastným autorským projektom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert: Jakub Ursiny a Teatro Fatal

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
14.05.2022

Popis projektu
Teatro Fatal funguje už od roku 2010 a v roku 2019 vzniká v bratislavských štúdiách LVGNC ich nový album s názvom Kolmica v podaní čerstvej, veľmi zaujímavej konštelácie hudobníkov. Verejné uvedenie albumu sa kvôli pandémii dosť oneskorilo, avšak skupina už naplno koncertuje s programom pozostávajúcim aj z obľúbených starších titulov. Okrem Jakuba Ursinyho (spev, klavír) hrajú Tomáš Michalčák (gitara), Samuel Šomorjai (basgitara) a Dominik Špuler (bicie).
VSTUPNÉ: 7€
UKÁŽKA: https://www.youtube.com/watch?v=ycIVVi4JTUc&fbclid=IwAR0McljwAjSxjIiyTJeGuLfiM53sKZ64P3kNiy3oBWV7hz4Xgy9X0BOjNcQ" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; text-decoration-line: underline; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: inherit;">https://www.youtube.com/watch?v=ycIVVi4JTUc&fbclid=IwAR0McljwAjSxjIiyTJeGuLfiM53sKZ64P3kNiy3oBWV7hz4Xgy9X0BOjNcQ" class="cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql o9v6fnle" style="overflow-wrap: break-word; margin: 0.5em 0px 0px; font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" color:="" rgb(5,="" 5,="" 5);="" font-size:="" 15px;"="">Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €