Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

68. HVIEZDOSLAVOV KUBÍN – Krajská súťažná prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých

Krátky opis
Pozývame vás na 68. HVIEZDOSLAVOV KUBÍN – ŠTÚROV UHROVEC, krajskú súťažnú prehliadku v umeleckom prednese poézie a prózy mládeže a dospelých, ktorá sa uskutoční 10. mája 2022 v Dome kultúry Ľudovíta Štúra v Uhrovci. V rámci podujatia bude realizovaný odborný seminár. Najúspešnejší recitátori postúpia na celoštátnu prehliadku 68. Hviezdoslavov Kubín.
Fotogaléria
Názov podujatia
68. HVIEZDOSLAVOV KUBÍN – ŠTÚROV UHROVEC, krajská súťažná prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy mládeže a dospelých

Miesto konania / kraj
Uhrovec / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
10.05.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €